Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє штрафувати за відсутність масок у транспорті та громадських місцях

Президент України Володимир Зеленський, який, нагадаємо, продовжує хворіти на коронавірусну інфекцію, підписав закон, який дозолить штрафувати за відсутність масок у громадських місцях та транспорті.

Про це повідомили на сторінці офіційного представництва президента. Законопроект № 1000-IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» депутати Верховної Ради ухвалили 6-го листопада. Раніше зміни у законодавстві прокоментував міністр юстиції.

Прийнятий законопроект доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною 2, яка передбачає накладення штрафу у сумі від 170 до 255 гривень за перебування у громадському транспорті, громадських будинках та спорудах під час карантину без засобів індивідуального захисту: захисних масок, респіраторів, що закривають ніс та рот (зокрема – виготовлених самостійно).

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: