«Все тіло в ранах, підгниває»: матір «залікувала» 5-річного хлопчика вазеліном і дієтами (ВІДЕО, 18+)

Жахливий випадок, який шокував усю Україну, стався у Запоріжжі: матір ледь не до смерті «залікувала» свого 5-річного сина дієтами та вазеліном.

Жінка з дитиною проживає у пристойних умовах, має дві вищі освіти та працює перекладачем. Однак, останнім часом, після смерті батьків, вона сильно зловживає алкоголем.

Як інформує «news4you», матір звати Вікторія, а її сина – Кирило.

Одного дня сусіди знайшли жінку сплячою на сходовій клітці будинку. Люди вирішили глянути, де перебуває її дитина, і знайшли хлопчика у квартирі. Він був у стані дуже сильного виснаження.

Зазначається, що Кирило дуже погано ходить і не виглядає на свої п’ять років. Він дуже худий, має висипання на тілі та рани на голові.

Коли прийшли сусіди, дитина була настільки замучена, що не могла прокинутись. Коли ж хлопчик прийшов до тями, то попросив їсти.

Сама матір каже, нібито в її сина є рідкісна хвороба. Лікарям вона не вірить, тому лікує сама – дієтами, мазями, примочками і вазеліном.

Лікарі ж після огляду з’ясували, що в Кирила – важкий випадок атопічного дерматиту. Це захворювання справді складне, однак виліковне.

Наразі відомо, що дитину повернуть матері – коли хлопчикові покращає, а сама Вікторія пролікується від алкоголізму.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: