Вступ 2020: скільки коштує навчання в найпопулярніших столичних вищих навчальних закладах?

Вже з 1 серпня в Україні розпочнеться вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Абітурієнти зможуть зареєструвати електронний кабінет, подати заяву та документи для вступу. Для вступників на основі співбесіди та іспитів все закінчиться 16 серпня, а для тих, хто подає документи на основі ЗНО або творчих конкурсів — 22 серпня.

В абітурієнтів залишилося зовсім небагато часу, щоб остаточно визначитися з університетом та спеціальністю. Тому видання «Слово і діло» опублікувало пояснення, скільки коштує рік навчання на бакалавра (денне навчання) в 15 найпопулярніших вишах Києва.

Найдорожче в Києві навчатися в університеті імені Тараса Шевченка та Києво-Могилянській академії. А найбільше грошей треба буде заплатити студентам гуманітарних спеціальностей.

Київський політехнічний інститут

У щорічному рейтингу вишів «Топ-200 Україна» за 2020 рік перше місце посів Київський політехнічний інститут. Відомо, що там найдорожчі теж гуманітарні спеціальності — рік навчання може коштувати до 41,8 тис. грн.

Так, навчання за фахом «Журналістика» коштує 36 тис. грн на рік, «Менеджмент» — 32,7 тис. А вартість навчання на юридичних спеціальностях становить до 34,2 тис. грн, на економічних — 32,7 тис., технічних — 33,3 тис. Найдешевші в Київському політеху медичні спеціальності — до 25,9 тис. грн за рік.

Національний університет імені Тараса Шевченка

Друге місці в рейтингу посів Національний університет імені Тараса Шевченка. І там вища освіта — одна з найдорожчих. Один рік навчання на гуманітарній спеціальності може обійтися до 59,6 тис. грн (зокрема, на філологічному факультеті).

Економічні спеціальності можуть коштувати до 57,4 тис. грн за рік, юридичні — до 55,4 тис. грн, технічні — до 36,7 тис. грн, а медичні — до 41 тис. грн.

Києво-Могилянська академія

Могилянка теж виявилася дуже дорогою. Там за рік навчання на юридичній спеціальності треба буде заплатити до 55 тис. грн, на технічній — до 50 тис., на гуманітарній — до 45 тис., на економічній — до 37,5 тис.

Національний університет харчових технологій

У цьому університеті рік навчання на гуманітарній спеціальності коштує майже 25 тис. грн, на технічній — 21 тис. грн, а на економічній — до 22 тис.

Київський національний університет технологій та дизайну

В університеті технологій та дизайну в Києві ціни дещо нижчі. До прикладу, за рік навчання на юридичній спеціальності треба буде заплатити до 18 тис. грн, на технічній — так само, на гуманітарній — до 22 тис., на економічній — до 16 тис., а на медичній — 19 тис. грн.

Зазначимо, що через коронавірус особлива увага зараз прикута до медиків і медичної системи. Тож медичні спеціальності в профільному університеті імені Богомольця коштують 38 тис. грн (спеціальність «Медицина»), а весь цей курс коштує 229 тис. грн. А педіатрія в університеті коштує 29 тис. грн за рік навчання, а курс — 177 тис. грн.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: