«У 2021 році локдаунів буде кілька. А січневий подовжать» — інфекціоніст Вадим Арістов

Січневий локдаун майже стовідсотково продовжать, адже три тижні — це занадто мало. Цього часу може витсавичти тільки для стабілізації захворюваності, а для її зниження треба не менш як 6 тижнів таку думку висловив стратег, інфекціоніст, консультант з управління змінами Вадим Арістов.

«Крім того, є проблема з тестуванням і статистикою в регіонах — захворюваність знижується, а темпи госпіталізації зростають. Тобто, ймовірніше, є значний рух епідемії, якого ми не бачимо в цифрах захворюваності. Саме тому можливий серйозний розгін епідемії вже наприкінці першого тижня січня, через що і можуть запровадити локдаун. У нас знищена санепідемслужба, у нас нічим боротися з епідемією, і тому ми приречені час від часу йти на такі заходи», — розповів Арістов у коментарі Главреду.

За його словами, цілком ймовірно, що в найближчий рік локдаунів буде кілька.

«Спочатку в січні, після чого в лютому-березні знову буде розгін епідемії і вже в березні — наступний. Далі після цього буде тепла пора року, коли поширеність вірусу зменшиться, а з приходом холодів, у жовтні-листопаді, знову обговорюватимуть черговий локдаун», — підкреслив експерт.

Також Арістов зазначив, що вакцинація поки не вплине на ситуацію.

«У березні ми отримаємо кількість доз, яка дозволить вакцинувати 4 млн. У масштабах країни — це ніщо, 10 відсотків. Та ще й вакцинувати першими планують військових і поліцейських, хоча це, в основному, молоді люди, яким коронавірус не такий страшний, як літнім», — додав він.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: