У 2021 році пенсію в Україні збільшуватимуть 5 разів

Пенсіонери розбагатіють

У наступному 2021 році підвищення пенсій отримають 10 мільйонів українців. В країні вже навіть склали інформаційний календар підвищень пенсій, передається на сайті Міністерства соціальної політики України. 

Як зазначається, календар зробили для того, щоб люди бачили: коли та кому заплановані підвищення, а також — в якому розмірі. Мають розуміти українці й те, на що саме закладені кошти у бюджеті. 

«Головне завдання, щоб Уряд не лише прийняв рішення про підвищення захисту пенсіонерів, але і передбачив на наступний рік кошти на виконання цих рішень. Люди не повинні бути у «підвішеному стані», — йдеться у повідомленні. 

Всього у наступному році підвищення пенсій отримають понад 10 мільйонів українців. Підвищення будуть відбуватися у 5 етапів для різних категорій. 

Планується, що найбільші виплати отримають пенсіонери, які мають повний стаж. Тобто, жінки, які мають 30 років стажу та чоловіки з 35-річним стажем. Тому, набагато вигідніше працювати за «білу» зарплатню. Так, ця категорія пенсіонерів отримає підвищення на 500 гривень. В загальному, вони отримуватимуть не менше 2600 гривень на місяць. 

Далі, доплати отримають пенсіонери, які старше 80 років. Але в разі, якщо їх страховий стаж становить 20 років для жінок та 25 років для чоловіків. 

Крім цього, розпочнеться програма для пенсіонерів старших за 75 років з повним стажем. Їм також зроблять перерахунок. 

Раніше, видання 05366 писало: «Кременчуцькі пенсіонери 75+ отримуватимуть доплати від 400 гривень». А також: «Бунт робітників «АвтоКрАЗу»: планують перекрити трасу (ШОКУЮЧІ Подробиці)» та «Нові зміни: як пенсіонери зможуть зручно оплатити комуналку».

Міністерство соціальної політики України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: