У 30-ій бригаді відбулися змагання зі швидкісної стрільби

'

Днями в 30-тій окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького пройшли змагання зі швидкісної (темпової) стрільби зі штатної зброї.

Про це повідомляється у Фейсбук-спільноті 30-ої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Між собою змагались учасники, які представляли як бойові так і тилові підрозділи бригади. Змагання проводились з чотирьох вправ: швидкісна стрільба з ПМ та АК-74 на влучність і на час, а також вправи тільки на влучність ПМ-3 та АК-3.

Тривалі тренування показали свої результати. Загалом за результатами кращими стала команда розвідників, друге місце посіла команда танкістів, а третіми стала команда ремонтно-відновлювального батальйону.

Як зазначають учасники, такі змагання показують реальний стан того, на скільки підрозділ підготовлений. Як в особистому так і в командному заліку кожен зможе переконатись в чому він добре підготовлений, а над чим потрібно ще попрацювати.

Варто зазначити, що в особистому заліку під час виконання вправи ПМ-3 другий рік поспіль перше місце займає жінка — військовослужбовець.- «Це був не один день тренувань, результат показав своє. Не виділяю себе серед інших, я такий жесолдат як і всі, але приємно, що ти жінка і показуєш високі результати», — ділиться учасниця змагань. Пишаємось, що в нас служать такі воїни!

Ми вітаємо кожного хто здобув для себе маленьку перемогу в особистому заліку та команди, що зайняли призові місця. Бажаємо і надалі показувати високі результати, адже наприкінці вересня кращі стрільці бригади братимуть участь у першості зі швидкісної (темпової) стрільби оперативного командування «Північ».

30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: