У 70-річного чоловіка, який помер на території коростенської лікарні, не підтвердили коронавірус

У 70-річного чоловіка, який за нез’ясованих обставин помер за пологовим будинком на території коростенської лікарні, не підтвердили коронавірус. Обласне управління охорони здоров’я проведе службове розслідування обставин смерті, повідомляє suspilne.media.

Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик. За його словами, ПЛР-тест на коронавірус у чоловіка показав від’ємний результат, тобто діагноз «COVID-19» не підтвердився:

«29 червня була проведена судово-медична експертиза, яка показала, що пацієнт помер від тромбоемболії і дольової гнійної пневмонії».

Микола Суслик каже, що працівники управління охорони здоров’я виїхали, щоб провести службове розслідування.

Зауважимо, що 27 червня про цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook розповіла онука померлого Наталія Гонгало. За її словами, 26 червня її дідуся госпіталізували з підозрою на коронавірус. Наступного дня родичі під час телефонної розмови з лікарями дізналися, що хворий залишив лікарню. Після пошуків тіло померлого знайшли за пологовим відділенням лікарні. Ознайомитися з повним текстом допису можна за посиланням на нього нижче.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: