У бригаді «Цент», що на Житомирщині, провели льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю

СУСПІЛЬСТВО

Варто зауважити, що дислокується бригада тактичної авіації повітряного командування під назвою «Центр» саме в Житомирській області.

В бригаді провели льотно-тактичні заняття з авіаційною ескадрильєю.

На практиці ескадрилья відпрацьовувала підготовку перед тим, як виконувати завдання командира, а також безпосередньо виконувала самі бойові завдання і в повітрі, і на землі за різних, навіть складних, погодних умов та в різний час доби. Всім цим, звісно ж, управляв керівник авіаційної ескадрильї.

Активна фаза занять дозволила опрацювати питання, наскільки конкретний підрозділ є живучим у вищезгаданих умовах, а також спроможність ескадрильї вивести з-під удару літаки якомога швидше.

Завдання виконувалися з декількох аеродромів. До того ж, взаємодіяв підрозділ і з іншими родами авіації.

У фазі, коли обстановка змінювалася динамічно, відпрацьовувалося також питання, аби в ході практики на полігоні забезпечувалися бойові дії бомбардувальної авіації. Також льотний склад відпрацьовував, як здійснювати посадки своїх транспортних засобів на автомобільну ділянку шляху.

Як зауважують у бригаді «Центр», ними було досягнуто мети цих льотно-тактичних занять.

За матеріалами служби зв’язків з громадськістю

Повітряного командування «Центр»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: