У Чернігові демонтують один з найбільших рекламних білбордів

Сьогодні, 17 липня, розпочався демонтаж одного з рекламних білбордів біля РАЦСу.

Про це нам розповіли у готельно-ресторанному комплексі Riverside, який володіє цими рекламними конструкціями, й останні 10 років платив орендну плату в міський бюджет за дану ділянку.

Зазначається, що керівництво комплексу не вбачає доцільним подальше утримання цього білборду. Адже разове поклеювання кожної з п’яти площин на цьому борді вартувало підприємцям від 1 500 грн, і це не рахуючи оренди в міський бюджет за це місце. В сьогоднішніх умовах комплекс вирішив вкласти ці гроші в інший вектор розвитку.

У комплексі повідомляють, що вони це питання обговорювали з міською владою, але все ж таки вирішили, що борд їм більше не потрібен. Кажуть, що місто не піднімало ціну на оренду, тому ця ймовірна причина рішення про демонтаж, не розглядається.

Демонтує білборд Riverside власними силами, адже всі конструкції належать їм. Вже встигли зрізати одну половину, решту планують прибрати завтра, 18 липня. Тепер на Мар’їн гай чернігівцям відкриється зовсім новий вид.

За словами начальника Управління ЖКГ Ярослава Куца комунальники до того борду ніякого відношення не мали і не мають, і демонтувати його як раз і повинні власники конструкцій.

Нагадаємо, що про можливість демонтажу цього білборду казав заступник міського голови Олександр Ломако. Справа в тому, що борд частенько перебував у далеко непрезентабельному вигляді й на це жалілись мешканці міста.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: