У Чернігові зупинили 30-річного водія Mazda 6, який керував автівкою в стані наркотичного сп’яніння

Ввечері 11 лютого на проспекті Михайла Грушевського патрульні зупинили за порушення ПДР автомобіль Mazda 6. Як з’ясувалося, за кермом якого перебував 30-річний чоловік.

 

Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області на своїй Фейсбук-сторінці.

 

Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили в нього явні зовнішні ознаки наркотичного спʼяніння, проте він категорично відмовився від проходження огляду в установленому законом порядку.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ПАТРУЛЬНІ ЗУПИНИЛИ НЕТВЕРЕЗУ ВОДІЙКУ, ЯКА ВЖЕ РАНІШЕ ЇЗДИЛА В СТАНІ СПʼЯНІННЯ

 

Під час перевірки документів інспектори встановили, що чоловік позбавлений права керування транспортними засобами та вже не вперше сідає за кермо у стані спʼяніння.

 

Патрульні склали на керманича адмінматеріали: за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння) та за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права) КУпАП. Чоловіка відсторонили від керування.

 

Фото — Патрульна поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины