У чотири медзаклади Рівненщини шукають керівників

Сьогодні 3 липня у Рівненській облраді у зв’язку з закінченням контрактів попередніх керівників було оголошено про конкурси на посади керівників комунальних підприємств охорони здоров’я.

Про це йдеться на сайті Рівненської облради.

До слова, конкурс оголосили на керівні посади  таких медустанов — Рівненської  обласної  стоматологічної поліклініки, Острозької  обласної  психіатричної  лікарні та Корецької  обласної  лікарні відновного лікування.

Варто додати, що оголошення конкурсу та перелік вимог до кандидатів сьогодні затвердили під час засідань постійно діючих конкурсних комісії.

Також нагадаємо, що до складу комісій входять на пропорційній основі представники власника – Рівненської обласної ради, представники громадських організацій та представники трудового колективу підприємства . 

Ознайомитися з вимогами до кандидатів можна за посиланням:

«Рівненська обласна стоматологічна поліклініка»

«Острозька обласна психіатрична лікарня»

«Корецька обласна лікарня відновного лікування»

Термін подачі документів триватиме з 6 до 20 липня для претендетнів на зайняття посади директора КП «Острозька обласна психіатрична лікарня» та КП «Корецька обласна лікарня відновного лікування». 

Для претендентів на зайняття посади директора «Рівненська обласна стоматологічна клініка» триватиме з 06 до 23 липня.

Подавати документи необхідно до виконавчого апарату обласної ради за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1 або ж поштою. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: