У ЦНАП в Кременчуці ідентифікуватимуть людей через електронний паспорт

Адмінпослуги

З п’ятниці, 16 жовтня, у Кременчуці в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відвідувачів почнуть приймати за електронним паспортом. Звісно, що в кого такого паспорту немає, можуть пред’явити звичайний, передається на сторінці «Міськоформлення, КП» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, адміністратори ЦНАП вже почали використовувати інформаційну систему «е-ЦНАП Cloud», яку розробило комунальне підприємство «Міськоформлення»). Таким чином, у ЦНАП почали проводити ідентифікацію особи через застосунок «Дія». Поки що, працівники ЦНАП роблять це у тестовому режимі. 

Налагоджувати процедури ідентифікації та верифікації особи через застосунок «Дія» в інформаційних системах уже завершили.

«Ця технологія надає можливість ідентифікувати особу за електронним паспортом в смартфоні та пришвидшує оформлення документів. Завдяки цьому, дані про особу, після її згоди, автоматично підтягуються в інформаційну систему», — йдеться у повідомленні. 

У свою чергу це надає змогу зекономити час адміністраторів та громадян, які звертаються по адмінпослуги до ЦНАП.

Раніше, видання 05366 писало: «На виборах українці з електронним паспортом залишаться без бюлетенів». 

Міськоформлення, КП

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: