«У деяких школах карантин можуть продовжити» — міністр освіти

З понеділка локдаун в Україні завершується. Як ми вже повідомляли, після цього буде продовжено адаптивний карантин. У цей період школи будуть виходити на навчання. Але залежно від рівня епідемічної ситуації в регіоні.

« Тобто школи в деяких регіонах з великою кількістю випадків захворювання на COVID-19 можуть залишитися закритими для учнів. Рішення про роботу шкіл прийматиметься на рівні керівництва закладу освіти та місцевої влади. Уряд підтримує рішення про відкриття шкіл після локдауну, але сьогодні тривають консультації з профільним міністерством, оскільки карантин встановлює МОЗ. Думаю, ми знайдемо спільну позицію» — поінформував Сергій Шкарлет в ефірі одного з центральних телеканалів.

«Якщо в класі понад 50% дітей захворіли, тоді вони переходять на самоізоляцію і дистанційний режим» — наголосив Шкарлет.

Міністр освіти додав, що деякі дисципліни школи в кількох областях вирішили перевести на дистанційне навчання. Зокрема, йдеться про фізкультуру, образотворче мистецтво та трудове навчання.

«Ці предмети переходять в режим онлайн-навчання, а інші проходитимуть у звичайному», – сказав Шкарлет.

Нагадаємо також, У МОН поінформували, скільки будуть отримувати педагоги у цьому році

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: