У дитини соплі й не пускають в школу: що робити розповів алерголог

Як пише GreenPost, Марина Борисюк, кандидат медичних наук, алерголог, директор медичного центру «Алерголог» розповіла як діяти в такому разі.

Адже в дітей буває нежить від сезонної алергії, а до закладу не пускають.

Батькам слід звернутися до сімейного лікаря й попросити направлення до алерголога. Спеціаліст бере в дитини мазок для назоцитограми. Результат чекати два дні.

Лікар бачить по аналізу чи наявні еозинофіли, як при алергії. Тоді лікар виписує довідку, що нежить в пацієнта алергічного плану й дає рецепт на купівлю спрею для носа. З такою довідкою можна спокійно йти до школи.

Коли у зразку багато лейкоцитів, то це бактеріальна інфекція. Дитину відправляють до лора.

Взагалі, якщо в дитини бактеріальний нежить, то головне — це не дозволити засихати слизу в носі. Звучить дивно, але слиз захищає організм, нейтралізує віруси.

Тому давайте дитині багато рідини та закапуйте ніс фізрозчином.

Оскільки на етапі закладеного «сухого» нежитю слиз засихає в просвіті бронхів та створюючи умови для розвитку інфекції, як  результат — бронхіти і пневмонії.

А от використовувати судинозвужувальні краплі взагалі не рекомендовано, адже у людини чи дитини почнеться набряк слизової оболонки носа. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: