У ДНЗ «Центр сервісного обслуговування» безкоштовно готують соціальні обіди

СУСПІЛЬСТВО

Смачні обіди, зачіски, стрижки, домашній хліб – так допомагають у центрі сфери обслуговування людям зі складними життєвими обставинами. Поєднують корисне з приємним – учні здобувають не тільки теорію, а й важливу для роботи практику. Створили у закладі освіти навчально – тренувальні дільниці, аби в умовах карантину кожен міг працювати.

До новорічних свят студенти готують медово-імбирні смаколики.

Директорка центру зізнається найбільшим цьогорічним досягненням є соціальні обіди. Міська рада оголосила тендер щодо харчування підопічних територіального центру – це пенсіонери і люди, які потрапили у складні життєві обставини. Навчальний заклад його виграв, таким чином створили місце практики для студентів. Побоювалися починати, а тепер у захваті від досвіду.

«Ми протягом цього року 22700 обідів приготували для людей такої категорії. Разом з тим наші учні з ними входять в різні бесіди. Теж отримують досвід життєвий. Тобто, я думаю, що це гарна справа і ми її будемо продовжувати в наступному році» — розповіла директор ДНЗ «Центр сфери обслуговування» Світлана Мосейчук.

Директорка розповідає – пенсіонери відпочивають душею. У їдальні співають, слухають музику, розповідають про своє життя. Учні, які опановують справу офіціантів, радіють своїм відвідувачам.

На кухні готують учні. Майстер курсу розповідає кожен стоїть за процесом, кому що найбільше подобається – так і страви виходять смачніші. Однак, найбільшу радість і стимул смачно готувати отримують від стареньких.

Аби страви могли куштувати усі – на кухні мають свої секрети.

Ірина розповідає старенькі дуже люблять борщі, супи, салати, а також свіжоспечені булочки. Самі ж відвідувачі вдячні. Мовляв, все життя важко працювали, а пенсія мала.

Обід повноцінний – розсольник, картопляне пюре з рибною тефтелею, вінегрет, чай та хліб.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: