У Дружківці пройшла нарада з керівниками релігійних організацій

Начальник Дружківської ВА Андрій Панков провів нараду з очільниками релігійних громад за участі керівництва Служби безпеки України, поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У ході обговорення акцентували увагу на питаннях безпеки в умовах воєнного стану. Усі учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності посилення роз’яснювальної роботи серед мешканців про дотримання встановлених обмежень — зокрема комендантської години та недопущення скупчень біля культових споруд під час богослужінь.

З огляду на загрозливу ситуацію в регіоні — регулярні обстріли та небезпеку для цивільного населення — у військовій адміністрації закликають всіх жителів громади проявити відповідальність і подбати про власну безпеку та безпеку близьких.

Міська влада рекомендує:

— утриматися від масового відвідування храмів у святкові дні;

— уникати скупчень біля релігійних споруд;

— за можливості обмежити відвідування кладовищ у поминальні дні;

— не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Джерело

Новости Украины | Последние новости Украины