У головному управлінні ДПС у Житомирський області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій

ДПС

У головному управлінні державної податкової служби у Житомирській області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій. Податківці наголошують – члени виборчих комісій у трудові правовідносини не вступають ні з центральною, ні з територіальною виборчими комісіями.

«На сьогоднішній день це дуже важливе і актуальне питання. Хотілося б сказати, що члени територіальних виборчих комісій не приймаються на роботу і не звільняються з роботи відповідно до чинного законодавства України» — розповів перший заступник головного управління ДПС в Житомирській області Володимир Шелест.

Порядок оплати праці членів виборчої комісії визначено постановою №687. При цьому на час виборчого процесу зберігається місце роботи та середній заробіток. Податківці наголошують – оплата праці не може бути нижчою від середньої заробітної плати за основним місцем роботи.

За рішенням виборчої комісії – голова, заступник голови, секретар, а в разі їхньої відмови – інші члени територіальної виборчої комісії, можуть виконувати свої повноваження на платній основі, заключивши цивільно – правовий договір. Підставою для укладення такого договору є рішення виборчої комісії про виконання членами виборчої комісії повноважень на платній основі.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: