У Хмельницькому освятили новозбудований храм (ФОТО)

На вулиці Кам’янецькій, на території військового кладовища, освятили новий унікальний дерев’яний храм Новомучеників Українського Народу Української Греко-Католицької Церкви.

«Це особливе місце, — каже міський голова Олександр Симчишин. — Поруч — пам’ятник жертвам політичних репресій. Ці люди гинули, бо хотіли мати Україну, українську мову, українську церкву. Тепер можемо помолитися за їх душі у новому храмі. Всі ми знаємо, що церкви з дерева — споконвічна українська традиція. Дуже радий, що в Хмельницькому вдається її відроджувати і розвивати».

Освячення церкви відбулося за участю архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та преосвященного владики Івана Кулика, єпископа Кам’янець-Подільської єпархії. У своїй промові митрополит Василь Семенюк подякував керівництву міста за сприяння у будівництві храму, а після Служби Божої заспівав разом із вірянами повстанську пісню.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: