У Хмельницькому відбулись практичні навчання керівників секторів реагування патрульної поліції (ФОТО)

В Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулись практичні навчання для начальників секторів реагування патрульної поліції з територіальних підрозділів.

Окрім теоретичної частини, правоохоронці пройшли низку практичних занять. Зокрема, навчалися надавати першу домедичну допомогу, регулювати рух транспортних засобів в ускладнених умовах за відсутності світлофорів, правильно зупиняти підозрілий автомобіль та входити у закриті приміщення за умови переховування в них злочинців тощо.

На завершення навчань для усіх учасників провели випробування на розвиток навичок командної роботи. Для цього їм організували командну гру у лазертаг.

За словами заступника начальника управління превентивної діяльності Тараса Гуменюка, це було зроблено для того, аби учасники гри вчилися відчувати і розуміти напарників не лише з пів слова, а й іноді за жестами, адже виїжджаючи на виклик, ніколи не знаєш, яка небезпека там чекає.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: