У Хмельницькому запустять додатковий транспорт, щоб возити “платних” пасажирів

Влада Хмельницького розглядає варіант запуску додаткових автобусів та тролейбусі у години пік, щоб зменшити навантаження на пасажирські перевезення у звичайному режимі.

Про це повідомив мер Олександр Симчишин на брифінгу з журналістами, пише НГП.

Він пояснив, що громадський транспорт, який працює у звичайному режимі, не справляється з перевезенням містян у години пік. Це пов’язано з тим, що на час карантину продовжує діяти урядове обмеження, а також зі збільшенням потоку пільговиків, яким місто повернуло змогу користуватися визначеними державою пільгами.

“Хочемо ввести додаткові спецрейси, на яких курсуватимуть автобуси і тролейбуси в години пік: з 7 до 9 години і з 17.00 до 19.00 години. Ці спецрейси матимуть відповідне маркування і перевозитимуть тільки “платних” пасажирів, котрі добираються і повертаються з роботи”, – наголосив міський голова.

Симчишин додав, що до нього зверталися громадяни з проханням ввести конкретні години для перевезення пільговиків у громадському транспорті. Однак, як зазначив мер, це рішення виходитиме за межі законності.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: