У Хмельницькому зустріли зведений загін поліцейських, який повернувся із зони проведення ООС

До Хмельницького із зони проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся зведений загін працівників поліції, які несли службу з охорони публічного порядку на сході держави, допомагаючи своїм колегам.

Хмельницькі правоохоронці повернулися додому із довготривалого відрядження на Донеччину. До складу загону входили бійці спецроти «Богдан», яка нещодавно відзначила шосту річницю з дня заснування, роти поліції особливого призначення та працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

У зоні проведення ООС хмельницькі поліцейські допомагали місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконували інші правоохоронні завдання, поставлені керівництвом.

Зустрічали бійців рідні, друзі, колеги, керівництво Головного управління Нацполіції та патрульної поліції в Хмельницькій області.

Заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський подякував кожному бійцю за проявлені професійність і патріотизм та зазначив, що керівництву поліції області особливо приємно чути позитивні відгуки про роботу наших поліцейських, які постійно надходять з Донеччини.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: