У єдиному аквапарку в Кременчуці чоловік розсік собі п’ятку

Травми VS Відпочинок

У нашому місті в єдиному аквапарку травмувався місцевий мешканець. Після стрибка чоловік так сильно розсік собі п’ятку, що йому довелося її зашивати в лікарні, передається в групі «ХК» Кременчук в соцмережі Instagram.

Як зазначається, кременчужанин з’їхав з прямої гірки, яка спускається в басейн. Це сталося у четвер, 30 липня. Чоловік запевняє, що перебував у тверезому стані та з’їжджав з гірки не з розгону. Утім, дістав ногою до дна басейну і там розсік собі п’ятку (ноги під час стрибка, або спуску треба піднімати / піджимати під себе, — ред.). 

З місця події працівники екстреної медицини доставили потерпілого до лікарні. Медичні працівники зашили потерпілому п’ятку. 

У групі «ХК» також додається, що адміністрація аквапарку не хоче повертати чоловіку кошти за цілій день відпочинку в парку. Також, вони не виділили коштів і на лікування. 

«Адміністрація аквапарку говорить: у чому наша вина?», — йдеться в групі.

Раніше, видання 05366 повідомляло: жінку на Полтавщині знайшли на узбіччі траси. А також: водій на Полтавщині збив насмерть ремонтника доріг та чоловіки катували дітей, бо думали, що ті крадуть речі з гаражів. 

Група «ХК» Кременчук в соцмережі Instagram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: