У Житомирі біля будинку у формі серця посеред тротуару встановили стовп. ВІДЕО

Житомиряни почали розміщати у соціальних мережах фото стовпа, який «виріс» посеред тротуару. Виявляється, контактна мережа трамваїв була встановлена та закріплена на торцях будинків, які там знаходяться.

Встановлення стовпів на цьому місці має вберегти будинок у вигляді серця від руйнування, передає sk1.tv.

«Варто враховувати складність в облаштуванні самої опорної частини, зокрема й наявність великої кількості підземних комунікацій на зеленій зоні в тій частині, де було неможливо. Іншого місця для облаштування цієї опори фактично не було. Роботи були проведені спеціалістами трамвайно-тролейбусного управління. Наразі ж опора виведена у належний технічний стан, а саме буде пофарбована та забезпечена фарбою, що відбиває світло, аби пішоходи або велосипедисти, які курсують по цьому тротуару, не наражались на небезпеку враховуючи, що він дійсно перебуває на проїжджій частині», — сказав начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку, це не перша опора, що знаходиться тротуарах. Це невідворотна необхідність.

Фото: Людмила Зубко

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: