У Житомирі для сімей атовців та багатодітних родин організували безкоштовний відпочинок в аквапарку

У Житомирі для більш ніж 700 членів родин атовців та багатодітних сімей організували безкоштовний відпочинок в місцевому аквапарку. Акція стартувала 22 червня і триватиме до 1 липня.

Про це йдеться в сюжеті suspilne.media.

Організаторка відпочинку, волонтерка Наталія Горкуша розповіла Суспільному, що акція із назвою «Канікули по-королівськи» є тривалою у часі. Раніше її проводили тільки для багатодітних родин, а тепер – і для членів сімей атовців:

«В нашому фонді є дуже багато багатодітних родин. І так як ми вже робили подібні акції взимку і навесні, то звернулися з проханням продовжити ініціативу ще й на літо. Щодня у нас приблизно 30-40 дітей з усієї області приїжджають відпочивати сюди, до житомирського аквапарку. І також до цієї акції ми під’єднали ще й родини учасників АТО. Всі вони – родини учасників АТО, багатодітні родини, які є членами нашого фонду, – можуть до 1 липня безкоштовно відвідати аквапарк».

Марія Андрушко – мама 5 дітей, яка приїхала з Нової Борової, каже, що у такому форматі її родина відпочиває вперше:

«Ми приїхали до аквапарку відпочити. Дітей вигуляти. Навесні всі сиділи по домівках, а сьогоднішній відпочинок урізноманітнив життя. Тут все – супер. На вищому рівні. А головне – дітям дуже подобається».

Багатодітна мама Валентина Гаврилюк говорить, що п’ятеро її дітей також лишилися задоволені відпочинком:

«Всі, хто сьогодні тут – у захваті. Діти дуже задоволені, я їх з води не можу витягнути. Я мама п’ятьох дітей і виховую дитину з інвалідністю. Стоїмо на обліку у благодійному фонді «Банк добра». Вони нам постійно допомагають – і продуктами, і одягом. І сьогодні саме вони нас запросили відпочити».

Зі слів волонтерки Наталії Горкуші, для багатодітних родин акція задумувалася як альтернатива таборам, які не відкрилися через карантин:

«Вже близько 250 дітей з багатодітних родин тут відпочили. Ми цей захід робимо, як альтернативу закритим літнім таборам. Тут дотримано всіх санітарних норм. Є дезінфектори, шезлонги стоять на потрібній відстані. Дітей небагато. Басейн величезний і вода морська, яка, я як фармацевт за фахом, знаю: корисна для відпочинку. Та ще й до того ж і мами відпочинуть, бо дітей в родинах багато, а мама також потрібен відпочинок».

Співорганізаторка акції Тетяна Приймак каже, що не всі запрошені ними родини можуть дозволити собі таку розвагу. Що стосується членів сімей атовців, то з моменту старту акції, за словами Тетяни Приймак, в аквапарку безкоштовно змогли відпочити майже 400 людей.

Авторка: Антоніна Тугас

Камера: Ігор Грач

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: