У Житомирі гумові лежачі поліцейські збираються частково замінити на асфальтобетонні

Так званих гумових лежачих поліцейських, щороку демонтують на зиму заради прибирання снігу, а навесні знову встановлюють. В цей період місто частково залишається без засобів обмеження швидкості, передає sk1.tv.

В КП УАШ розрахували вартість одного погонного метра лежачого поліцейського. Пристрої примусового зниження швидкості закуповуються підприємством через відкриті торги. Їхній монтаж, якщо мова йде про наявні вже придбані у попередні сезони кошти погонний метр півтори тисячі гривень, якщо ж це новопридбані пристрої вартість більше 4 тисяч гривень

«Наразі, розглядається встановлення постійних з асфальтобетону, з встановленням знаків дорожніх, з фарбування. Мова йде про 400 гривень за метр погонний» — розповідає директор КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради Володимир Мазур

У Європі – це рідкість, пов’язано це з безпекою, як водіїв так і пішоходів. Особливо в зимовий період, коли на дорогах можлива ожеледиця.

Встановлення бетонних лежачих поліцейських значно заощадить кошти міського бюджету та збереже безпеку дорожнього руху в зимовий період.

Засідання комісії з безпеки дорожнього руху перенесли на наступний тиждень після чого поведуть робочу нараду.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: