У Житомирі ліквідовує прорив у гаражі, зведеному без відповідних дозвільних документів над водопровідною трубою

ВОДОКАНАЛ

У Житомирі та прилеглих громадах є об’єкти, власники яких при їх зведенні ігнорують існуючі будівельні норми, не розуміючи, до яких наслідків може призвести неповага до нормативно-правових актів.

Про це повідомляє КП «Житомирводоканал» міської ради.

Сьогодні, бригада водоканалу ліквідовує прорив у гаражі, розташованому на майдані Бердичівському, 1, зведеному без відповідних дозвільних документів прямісінько над водопровідною трубою 600 діаметру.

У разі пошкодження труби, поряд з якою або безпосередньо над якою споруджено магазин чи гараж, дуже важко підвести до місця аварії техніку та провести аварійно-відновлювальні роботи. Іноді задля відновлення цілісності трубопроводу їх доводиться демонтувати.

Утворені від витоку води провали можуть загрожувати здоров’ю та життю не лише тих людей, які експлуатують ці об’єкти, вони можуть зашкодити розташованим поруч будинкам і їх мешканцям. Крім того, через складність проведення таких робіт споживачі можуть залишитися без водопостачання протягом тривалого часу.

Відповідно до державних будівельних норм охоронна зона водопровідних мереж залежить від властивостей ґрунту та розміру водоводу. Якщо діаметр труби, закладеної в сухому ґрунті, не перевищує 500 мм, охоронна зона становить по 5 метрів в обидві сторони від зовнішніх стінок трубопроводу. Такий самий водовід діаметром від 500 до 1000 мм має охоронну зону в 10 метрів у кожен бік.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: