ЖКГ
Мешканці одного з будинків Житомира стурбовані.
Річ в тім, що їх помешкання за адресою проспект Миру, 22 перетворюється у напівзруйноване приміщення. Та ще й, до того ж, утворюються провалля на підлозі, а стіни, як то кажуть «тріщать по швах».
Про це йдеться в сюжеті sk1.tv.
Люди бідкаються — їм страшно жити в таких жахливих умовах, в аварійному, небезпечному будинку. Значна частина його мешканців вже з’їхала — перебралася до рідні. Проблеми з помешканням, які пролунали вище, це ще не все — фундамент будівлі фактично розмивають ще й нечистоти, котрі течуть з каналізації, що є несправною.
Читайте також: В селі на Житомирщині довгожительку привітали зі 103-річчям
Один з мешканців будинку, Богдан Потапов, зазначає, що практично йдуть в яму всі квартири, що знаходяться на першому поверсі будинку. За його словами виходить, що в людей не оселі, а ями замість квартир! Яскравим прикладом цього є квартира й Богдана Потапова. Десь за десять днів підлога у вітальні його оселі просто просіла. Далі у стінах з’явилися тріщини. Є й такі тріщини, що туди навіть долоня дорослої людини поміщається.
Читайте також: Осінь, парк, туман: фотопрогулянка жовтневим Житомиром
Люди звертаються скрізь, куди тільки можна. Зокрема, вони писали вже й до міськради, і до компанії «Домком», котра й керує будинком. Є велика загроза того, що аварійний будинок може звалитися будь-якої хвилини. Жінка, котра мешкає в одній з квартир, навіть не може потрапити до своєї домівки через власні ж двері, бо коробка просіла. Мешканка боїться, що варто буде відкрити двері, то стіна може обвалитися. Як потрапляють до кварти? Через вікна.
До цього «букету» вкрай складних проблем додаються ще й інші. Зокрема, в домі ще й трубу прорвало. Люди говорили, що через прорив утворився гейзер, який, орієнтовно, сягав трьох метрів у висоту. На місці прориву, варто зауважити, працювали комунальники з місцевого житомирського водоканалу.
Читайте також: На Житомирщині розшукали 89-річну бабусю, яка понад дві доби знаходилась у полі
У компанії «Домком» ситуацію коментувати відмовляються. Говорять, що для цього в них існує їх пресцентр. В організації запевняють, що ремонт каналізації вони зробили. Мешканці ж будинку нарікають на таку роботу і говорять, що ремонт здійснений погано.
Влада Житомира все ж відреагувала на скарги-звернення людей, які проживають в аварійному будинку на проспекті Миру. Сюди приїхали представники Житомирської міської ради. У міськраді акцентують, що більшість квартир, які є в цьому будинку, є власністю Міноборони. З них тільки тринадцять квартир є приватизованими. Представники житомирської місцевої влади запевняють, що ситуація в цій будівлі зовсім не є критичною. За їх словами, навіть якщо тріщини продовжуватимуть з’являтися на стінах будинку, це не призведе до того, що заваляться верхні поверхи.
Читайте також: Явка 98% в одному з сіл Житомирської області: голосували за родича?
У міській раді пропонують один з варіантів вирішення проблеми. Один з них такий — люди, котрі проживають в будинку оплатять 30% вартості ремонту будівлі, а решту компенсує міськрада. І хоча є певні варіанти, як вийти з цієї ситуації, але ж хто підкаже людям, як пережити ще одну ніч в аварійному будинку…
за матеріалами sk1.tv