У Житомирі перша міська лікарня терміново потребує медиків у боротьбі проти коронавірусу

COVID-19

В Україні приблизно 10 частина всіх хворих на COVID-19 — медики.

Медичний директор житомирського КП «Лікарня №1» розповідає, частіше медичні працівники інфікуються не в стінах лікарні, а у побуті, передає sk1.tv.

«У нас кожен тиждень у когось виявляють COVID-19. Перший працівник захворів приблизно на третій-четвертий місяць епідемії, тобто більшого значення має побутовий шлях передачі», — каже медичний директор КП «Лікарня №1» Андрій Волков.

Через захворюваність серед медичного персоналу, стрімко зменшується кількість фахівців інфекціоністів, а брати на роботу інтернів або випускників медичних вишів лікарні не можуть.

«Інтернами ми ці питання закрити не можемо, тому що нам це закон не дозволяє. Обласні заклади з дуже великою неохотою дають спеціалістів. Ніхто не бажає йти працювати в ковідний госпіталь», — каже медичний директор КП «Лікарня №1» Андрій Волков.

Найбільше не вистачає анестезіологів, інфекціоністів, терапевтів, медичних сестер палат інтенсивної терапії та звичайних медичних сестер. Однак, кадрова проблема почалася ще до проблеми коронавірусу.

«У нас була кадрова проблема і до ковіду. У ковідному відділенні медсестра може заробити за місяць 15 тис. грн, в залежності від стажу. А лікар 40 тис. грн», — каже медичний директор КП «Лікарня №1» Андрій Волков.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: