У Житомирі руйнується стара школа, яка є власністю Податкової академії сусідньої області

Частина приміщення Житомирського міського колегіуму №34 у Житомирі в аварійному стані. Руйнуються його стіни та дах. Міські чиновники не можуть впливати на ситуацію, бо ця будівля – не комунальна власність громади міста.

Житомирянка Наталія Білаш розповіла, що проживає у районі міського колегіуму. Каже, що її діти тут навчаються, у новому корпусі, але вона боїться за їхнє життя і здоров’я, бо вони щодня ходять біля споруди, яка руйнується, передає suspilne.media.

Наталія Білаш: «Проходила тут біля цієї будівлі. І ось мені під ноги впало дві цеглини. А що, якби на моєму місці була дитина?».

За словами заступника директора колегіуму Олександра Пшеничного, це приміщення побудоване у 1937-му році. Відремонтувати його можна було наприкінці 90-тих. «У 1994-1995 роках ми переходили у нову школу, яку побудували, і тоді треба було зробити ремонт у старій школі. Замінити дах хоча б. Але на ці роботи треба було знайти 20 тис. грн. Грошей, звісно, не знайшли. Ось тепер ця будівля в такому критичному стані», — сказав Олександр Пшеничний.

Головний архітектор Житомира у 1999-2004 роках сказав, що це приміщення прирекли на вимирання. І у нього тепер є єдиний шлях — знесення.

Будівлю найближчим часом не зноситимуть і не реконструюватимуть, бо, за словами Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, примішення перебуває у власності Податкової академії Ірпеня Київської області.

Сергій Сухомлин: «Це державна власність, і кабінет міністрів України повинен ухвалити рішення щодо долі цього приміщення. А ми підготували позов до суду».

Авторка сюжету Дар’я Самаріна

Камера Сергій Базилюк

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: