У Житомирі справжній ажіотаж з тестуванням на COVID-19. ВІДЕО

COVID-19

Тести на COVID-19 збирають аншлаги. Днями при другій міській поліклініці в Житомирі зробили аж 150 ІФА-досліджень за одну добу!

«Одна людина може здавати імуноглобулін М (IgM), а інша, наприклад, імуноглобулін G (IgG). За добу в нас може обстежуватися щонайменше 50 людей, а буває що й 150 і більше. Серед цих обстежених десь третина може здавати ще й IgG. Отож, в результаті маємо випадки, що й близько двох сотень людей в нас обстежуються на COVID-19 за один день)», розповідає Наталія Андрусик

Завідуюча КДЛ поліклініки №2 КП «лікарня №2» ім. В. П. Павлусенка

Відсоток позитивних результатів становить десь 5-7% за добу (ред. це і гостра форма, і ті, хто перехворіли коронавірусом). І хоч зараження коронавірусною інфекцією виявляють у доволі незначної кількості обстежуваних, втім нові випадки фіксують все ж щодня, розповідають медики.

Подробиці у відео:

Довідка.

Загалом тестування можна здійснити методом ІФА (імуноферментного аналізу) та оперативнішим методом — завдяки ПЛР-тестуванню (полімеразна ланцюгова реакція).

Завдяки ІФА визначаються імуноглобуліни М та G(Ig M та Ig G). У людини, яка нині хворіє на COVID-19, буде виявлено саме Ig M. У разі, якщо людина вже перехворіла, чи, можливо інфікувалася вірусом, і в неї виробився імунітет до вірусу, аналіз покаже наявність Ig G.

Оперативний ж метод, який дозволяє виявити у хворого COVID-19 навіть в перші дні зараження, — ПЛР-тестування. Діагностика завдяки цьому методу показує наявність/відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу.

За матеріалами ctv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: