У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів

На виконання розпорядження від 19.06.2020 №17 «Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів» Кондратюка С.М., керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайно ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, у Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

16 липня члени мобільної групи, до якої увійшли представники міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління транспорту і зв’язку міської ради, управління по зв’язках з громадськістю міської ради, відвідали депо №1 (вул. Ольжича, 1) комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради. Мета візиту — перевірити як дотримуються у депо тимчасових рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 №23, зокрема: щодо дотримання правил дезінфекції та вологого прибирання рухомого складу міського громадського транспорту, проведення температурного скринінгу працівників підприємства.

Разом із керівництвом комунального підприємства члени мобільної групи відвідали бокс, де знаходяться транспортні засоби, які щоденно миють з обов’язковою дезінфекцію салонів. Для миття та чищення зовнішніх поверхонь рухомого складу використовується мийка високого тиску та щітки. Дезінфекцію салону, зокрема: обробку поручнів, місць для сидіння, здійснює працівник підприємства у спеціальному захисному костюмі. Для дезінфекції транспортних засобів використовують засіб «Санімакс» з концентрацією розчину, що відповідає методичним вказівкам МОЗ України. Рухомий склад депо – 17 низькопольних автобусів «МАЗ-206» (Республіка Білорусь), придбаних для комунального підприємства у 2018 році.

Температурний скринінг працівників підприємства проводиться медичним працівником перед початком робочої зміни за допомогою безконтактного термометру, з реєстрацією у відповідному журналі.

Під час комісійного обстеження встановлено, що у депо №1 КП ЖТТУ дотримуються рекомендацій щодо вологого прибирання та дезінфекції громадського транспорту, проведення температурного скринінгу працівників. На підприємстві усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту — масками, рукавичками та антисептиками.

Нагадаємо, 14 липня, представники міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, управління по зв’язках з громадськістю міської ради, правоохоронних органів провели комісійне обстеження щодо виконання у Поліському національному університеті заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

Планові та позапланові перевірки стосовно дотримання суб’єктами господарювання різних форм власності санітарних норм та правил з урахуванням тимчасових рекомендацій, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря, а також виконання рішення виконавчого комітету стосовно обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Житомирської міської ОТГ, рішень міської комісії з питань ТЕБ і НС продовжуються.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: