У Житомирі в парку культури та відпочинку висадили «Алею вільних людей»

АЛЕЯ

13 жовтня у Житомирі напередодні Дня захисника України в міському парку культури та відпочинку висадили «Алею вільних людей» – 12 кленів та дубів.

Про це розповіла співорганізаторка проєкту «Алея вільних людей» Оксана Давиденко. За її словами, акція є всеукраїнською і присвячена Дню захисника України:

«13 жовтня в багатьох містах і містечках висаджують дерева на честь захисника Батьківщини. Це акція, яку вирішили підтримати активні громадяни, тому що вільні люди – активні люди. Воля не дається просто так, її треба захищати, а в нас є захисники і захисниці, які борються за волю. І люди, які живуть сьогодні тут, у Житомирі, мають про це пам’ятати».

Оксана Давиденко каже, що під час акції висадили 12 кленів та дубів:

«Дерева ми взяли на лісгоспі, тут дуби і клени. Коли ми розповідали, яка буде акція і що це буде за алея, то не виникало питань, бо зрозуміло, що на такій алеї мають бути дуби і клени, на алеї вільних людей».

Житомирянин Денис Ровков розповідає, що прийшов садити дерева, щоб віддати шану українським захисникам:

«Я так хочу висловити свою подяку, свою шану нашим воїнам, захисникам і таким чином подякувати за мирне небо над нашою головою».

Житомирянка Лідія Лиманець розповіла, що дізналася про акцію «Алея вільних людей» із соцмереж. До міського парку жінка прийшла із сином Дмитром:

«Ми вирішили долучитися до цієї акції, щоб наші діти знали, що в нашій державі війна, багато було втрачено молодих хлопців. Вони чиїсь татусі, сини, ми повинні пам’ятати їх, приходити сюди і дивитися на мирне небо, і згадувати».

До акції «Алея вільних людей» 13 жовтня долучилися 30 міст України.

Автор: Дар’я Самаріна

Камера: Сергій Кобилянський

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: