У Житомирі відбудеться презентація – зустріч з автором книги «Котономіка»

КОТОНОМІКА

Підприємницьке мислення формується з дитинства. Коли слід починати знайомство дітей з економікою? З якого віку дитина може й повинна дізнатися про світ економічних відносин?

В якийсь момент свого розвитку діти починають активно цікавитися роботою батьків, звідки беруться гроші, чому щось коштує дорого і як влаштований світ економіки й фінансів.

Книга «Котономіка або Як коти економіку будували» для дітей 9-12 років і їх батьків намагається пояснити ці питання в ході динамічної гостросюжетної історії, яку супроводжують велика кількість ілюстрацій й інфографіки.

Ще ніколи економіка не була настільки захопливою, бо це не економіка, а Котономіка!

Олексій Геращенко – викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, фінансовий топ-менеджер, популяризатор економічних знань, письменник, батько трьох дітей. Автор роману «Лише секунда» та вітчизняного економічного бестселеру «Економіка ХХІ». Розробник загально-курсів на платформі Prometheus, на якій зареєстровано понад 140 тисяч осіб. Ведучий авторської програми «Економічний тиждень з Олексієм Геращенком» на громадському радіо.

Для кого? вчителі, батьки і їх діти, хто цікавиться економікою

Коли? 07.10.2020 о 18:15

Де? вул. Покровська, 6 (2 поверх), Проєктний офіс Інтегрованого розвитку міст в Україні

Участь у заході лише за умови попередньої реєстрації на:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCr29-MWuLSdmv7grf7nmoW0gscbwSC26hqXIMxMa1rKr8-A/viewform

Після підтвердження організатора на участь у семінарі (Вам буде надіслано лист на email з запрошенням взяти участь у даному заході).

Кількість місць обмежена!

Участь безкоштовна!

Обов’язково при собі мати засоби індивідуального захисту (маски).

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: