У Житомирі відбудеться всеукраїнська культурно-мистецька виставка «ZT-EXPO 2020»

КУЛЬТУРА

Туризм доволі стрімко розвивається останнім часом. Житомирщина не є винятком.

Так, звісно ж, карантин вніс свої корективи, змусив багатьох подорожувати та дізнаватися щось нове у неймовірних локаціях в рідних областях та по всій Україні. Житомирщині теж є чим пишатися, в цьому регіоні дуже багато мальовничих, дивовижних та цікавих місць, де точно варто побувати.

Гарною нагодою ознайомитися з туристичною галуззю нашої області, дізнатися про неї багато нового, цікавого, корисного можна буде вже 10 та 11 вересня у Житомирі, оскільки саме тут відбуватиметься вже друга всеукраїнська культурно-мистецька виставка «ZT-EXPO 2020».

Організовують захід: Житомирська ОДА, Житомирський обласний ТІЦ (ред. туристичний інформаційний центр), Департамент культури молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, за сприяння міських рад Коростеня та Житомира.

Яка ж мета виставки? Захід організовують, аби презентувати мистецькі, культурно-туристичні ресурси різних населених пунктів та регіонів як нашої держави загалом, так і Житомирщини зокрема. Важливою метою організаторів виставки є активізувати внутрішній туризм, а також популяризувати туристичний і культурно-мистецький потенціал рідного краю та різних куточків України. Звісно ж, захід стане й гарною можливістю, щоб представникам туристичної галузі обмінятися досвідом.

Розповісти, як працювати в умовах карантину, зважаючи на всі обмеження та, правила та вимоги, представити здобутки своїх областей у туристичному напрямку, поділитися та поділитися власним досвідом до Житомира на виставку приїдуть представники шести областей нашої держави та 22 регіонів Житомирської області.

В зареєстрованих учасників заходу буде така нагода 11 вересня, адже саме того дня відбудеться конференція, темою якої стане «Туризм в умовах карантину». До того ж, 11 вересня працюватиме імпровізоване містечко, в якому всі охочі матимуть можливість дізнатися про цікаві локації, захоплюючі та мальовничі місця в Україні та на Житомирщині. Розташовуватиметься містечко біля кінотеатру «Жовтень» у Житомирі.

Напередодні ж, 10 вересня, учасників виставки чекатиме чудова можливість познайомитися краще з Житомирською областю під час екскурсії, яку для них влаштовують організатори.

Також організатори виставки анонсували, що на заході очікується приїзд представників із Державного агентства розвитку туризму нашої держави.

За інформацією Житомирського ТІЦ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: