У Житомирі відбувся допрем’єрний показ фільму «Східняк». ВІДЕО

Богдан Бенюк у головній ролі, сценарист та режисер фільму Енді Іва. Фільм заснований на реальних історіях з життя в АТО.

Про це йдеться в сюжеті sk1.tv.

Роуд муві – це фільм про чоловіка з позивним «Борода». Він — невгамовний оптиміст, і здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він — перший, коли треба відправитись у штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи — кумедні та не дуже.

Сценарист та режисер фільму Андрій Іванюк, він же Енді Іва учасник бойових дій на сході нашої держави, називає фільм своє реабілітацією.

«І в один прекрасний момент, я раз, і почав писати цей сценарій. Він в мене дуже швидко накисався. Наскільки я зрозумів — це моя реабілітація, те, що є великою проблемою на сьогоднішній день, тому що з хлопцями потрібно, з ветеранами, працювати, говорити — це було своєрідною реабілітацією» — розповідає сценарист, режисер фільму «Східняк» Андрій Іванюк

Богдан Бенюк впевнений, житомирянам фільм близький, оскільки саме в нашій області дислокується багато військових частин.

Усі охочі зможуть переглянути фільм «Східняк» в кінотеатрах України вже з 20 серпня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: