У Житомирі відбувся тренінг для родин загиблих учасників АТО області

10 серпня в Житомирі відбувся тренінг в межах проєкту «Групи взаємодопомоги: міцніше разом!» для родин загиблих учасників АТО Житомирської області.

На тренінгу були присутні 28 членів родин загиблих учасників АТО з 19 регіонів Житомирщини.

«Працювали дуже конструктивно, в форматі інтенсивного діалогу. Навчалися в теорії шляхам захисту та відстоювання своїх прав, методам співпраці з місцевою і обласною владою та органами місцевого самоврядування, а також принципам допомоги «рівний-рівному».

Практичні аспекти відпрацювали разом з представниками влади на протязі 3 годин в конференц-залі Житомирській ОДА спільно з юристом, керівником соціального департаменту та заступницею очільника області», — розповідають організатори заходу.

За словами представників ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», майбутня співпраця запланована через певні групи взаємодії, котрі планують створити в майбутньому.

«Одноголосно під час тренінгу була підтримана думка, що разом легше, разом ми сильніші!

Бажаємо наснаги і терпіння родинам Житомирської області. Шлях змін до Обласної програми довгий, але разом в нас все вийде!», — наголошують організатори тренінгу.

Проєкт «Групи взаємодопомоги: міцніше разом!» в Житомирській області реалізує ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У випадку будь-яких запитань звертайтесь на e-mail: [email protected] або за телефоном 095-540-99-42.

За матеріалами ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: