У Житомирі волонтерки врятували котеня, яке впало в водостічну трубу. ВІДЕО

ПРИГОДИ

Врятували котеня. По вулиці Небесної Сотні, 16 дівчата-волонтери почули, як нявчало котеня, та не могли зрозуміти де і як воно застрягло. За словами очевидців виявилося, що новонароджене сліпе котенятко впало у непрацюючу водостічну трубу, з якої не було виходу. Дістати фізично його було неможливо, тому волонтери викликали рятувальників ДСНС. Зараз з кошенятком на прізвисько Фея все гаразд, за нею доглядають волонтери і підшукують їй нову домівку.

«Я пыталась его достать, тянулась той рукой, и у меня не получалось. Там люди пили кофе, начали с меня смеятся что я на коленках стою и пытаюсь достать котика» — розповіла волонтер Громадської Організації «ЗОО-ДОЗОР» Анна-Луїза.

До дівчини доєднались подруги волонтери, які всі разом почали телефонувати рятувальникам, вони з рештою відгукнулися й вдало провели операцію з порятунки кішечки.

Налякану кішку забрала до себе волонтерка. Зараз з кицею все гаразд, у неї чарівне ім’я Фея і вона дуже говірка.

За словами дівчат в місті стає всі більше свідомих людей, що доєднуються до їхньої громадської ініціативи.

Рятувати тварин, кажуть дівчата, доводиться доволі часто. Взяти до себе маленького пухнастика можна в цю неділю на Михайлівській біля Лялькового театру. Чекатиме на вас і Фея.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: