У Житомирі з’явиться гаряче водопостачання

56 млн грн виділила міська рада на модернізацію котельні РК-10. У майбутньому це дасть змогу жителям 365 днів на рік користуватися гарячою водою.

«У нас існує проект будівництва електричної станції на органічному циклі Ренкіна на 10-й районній котельні. Тендер пройшов за програмою СЕКО. По реалізації цього проекту італійська компанія робить обладнання. У рамках співфінансування місто повинно виділити кошти на будівельно-монтажні роботи для будівництва капітальної споруди станції. Загальна вартість капітальної споруди по проекту – 56 млн грн», – розповідає директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

На 2020 рік відповідно до плану первинних робіт будівництва станції виділено 20 млн грн. На ці кошти побудують фундамент для розміщення обладнання і зроблять закладні.

«Тендер виграла київська компанія. Кошти виділені, і ми зараз знаходимося в стадії імплементації договору, підписання графіку будівельних робіт. І вже після цього будуть освоюватися кошти, буде прописаний графік, що, коли і як ми робимо», – зазначив Дмитро Рогожин.

Джерело: ctv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: