У Житомирі закрилися кафе й ресторани в одному з найбільших ТРЦ

ТРЦ «ГЛОБАЛ. UA»

Інформація про це почала облітати житомирські ЗМІ та соціальні мережі.

Хоча наразі ще немає жодних розпоряджень, які б взагалі забороняли в місті роботу кафе та ресторанів, втім у ТРЦ «Глобал. UA», очевидно, вирішили перестрахуватися завчасно.

Більше того, деякі із закладів взагалі припинили свою роботу в торгово-розважальному центрі і навіть вивезли все своє обладнання. Хоча деякі кафе, наприклад, там працювали виключно з доставкою, «на виніс».

Зауважимо, що наразі подібним закладам у Житомирі дозволяється працювати, просто з обмеженнями в часі та кількості людей, які одночасно можуть відвідувати, наприклад, ті ж самі кафе, чи ресторани. Вночі, зауважимо, розважальним закладам поки працювати заборонено, оскільки епідеміологічна ситуація в Житомирській області загалом, і у Житомирі зокрема, невтішна.

З приводу закриття кафе та ресторанів у ТРЦ «Глобал. UA», то подейкують, що тут днями була перевірка представників Держпродспоживслужби. Отож, це один з варіантів, адже через рейдову перевірку деякі заклади дійсно могли б закритися. Хоча, хтозна… ⠀

Фото: Fresh news zt

за матеріалами Фейсбук-спільноти «Житомир GO»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: