У Житомирі запрацював фонтан «Лотос Небесної Сотні»

У житомирському сквері на вулиці Лятошинського запрацював новий фонтан у формі лотоса – один із проєктів бюджету участі, на який витратили 400 тисяч гривень. Раніше його вмикали у тестовому режимі.

Про це розповіла авторка проєкту – Аліса Скворцова. Проєкт фонтану «Лотос Небесної Сотні» переміг у міському голосуванні за проєкти бюджету участі в 2018 році, передає suspilne.media:

«Мені хотілося, щоб на цьому болоті виросла квітка лотоса, яка символізує єднання. Хочеться, щоб дивлячись на нього, люди почали замислюватися над взаємопідтримкою, взаємодопомогою, розвитком».

Начальник міського управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов каже, що під час пробного запуску фонтану робітники виявили певні недоліки:

«При тестуванні ми знайшли несправність із датчиком автоматичної подачі води. Підрядник усуне ці недоліки».

Житомирянка Валентина Сінько каже, що фонтан у сквері на вулиці Лятошинського потрібен:

«Вода – це завжди добре, бо більша частина нашого організму складається з неї. Навіть те, що можна тією ж водою ополоснути дитині руку, це вже дуже добре. Мені фонтан подобається. Він тут доцільний».

Відвідувачка скверу Іванна Дудинець каже, що їй сподобалася ідея встановити на цьому місці фонтан, але не сподобався дизайн:

«Ідея подобається, але хотілося б бачити тут щось краще і цікавіше. Проте, можливо, ми просто звикли до іншого підходу в дизайні».

Нагадаємо, що 8 червня 2019 року відбулося відкриття оновленого скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні.

Авторка: Вероніка Станчик

Камера: Сергій Базилюк, Сергій Кобилянський

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: