У Житомирі зросли ціни на сезонні овочі та фрукти. ВІДЕО

На Житньому ринку в Житомирі зросли ціни на сезонні фрукти та овочі. Українські товари коштують дорожче, ніж привезені з-за кордону.

Про це для suspilne.media розповіла продавчиня Людмила Семенова. За її словами, незважаючи на вищу ціну, покупці надають перевагу фруктам, які виросли в Україні:

«У нас купують черешню, лохину, хоч вона і дорога. Покупці кажуть, що чекають наших абрикосів та персиків, але їх у нас ще сьогодні, на жаль, немає. Є лише привозні персики, коштують вони 58 гривень, але наші мають ціну близько 35-45 гривень. Якщо порівнювати абрикоси і черешню, то черешня дорожча. Банани в нас коштують 29 гривень – вони завжди падають в ціні, коли на полицях з’являються ягоди».

Інспекторка з торгівлі ринку Лілія Сербайцева каже, що на Житньому ринку є 112 торгових місць, де можна купити овочі та фрукти, які щодня перевіряють працівники лабораторії:

«У нас є лабораторія, перевірки відбуваються кожен день, працівники з посвідченнями беруть фрукти та овочі на аналізи».

Житомирянка Влада прийшла на Житній ринок купити черешні. Дівчина каже, що через зростання ціни вона купує їх небагато:

«Ціни виросли, але іноді хочеться чогось солодкого і смачного, тому доводиться купувати. Є українські черешні, можна вийти і купити, хоч і небагато, але можна їсти і купувати».

Авторки: Аліна Домбровська, Іванна Барановська

Камера: Сергій Кобилянський

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: