У Житомирській області рятувальники двічі виїжджали на гасіння будинків

ДСНС

8 листопада о 03:36 рятувальники отримали повідомлення про пожежу в цегляному житловому будинку, що в смт Ружин. На місці з’ясувалось, що вогнем повністю охоплена його покрівля. Вже за 9 хвилин загоряння вдалося локалізувати, не допустивши його подальше поширення будинком. Остаточно ліквідовано пожежу в 04:43.

За попередньою версією, займання сталося через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Напередодні господар топив грубу, але як з’ясувалось, він вже давно не проводив її технічне обслуговування. Зокрема, комин був не змащений та не побілений, що і могло спричинити виникнення пожежі.

А напередодні – 7 листопада о 18:40, рятувальники також виїжджали на гасіння дерев’яного будинку але пустуючого, що територіально розташований в с.Осова Ємільчинського району, Господарі мещкають в іншому населеному пункті.

З’ясувалось, що наприкінці жовтня в зазначеному будинку вже була пожежа – тоді горів диван. Але тоді його встигли врятувати. Вчора будинок та літня кухню, на яку поширилось полум’я, згоріли. Пізнє виявлення та відповідно пізнє повідомлення рятувальників, а також відстань у 20 км від пожежної частини до зазначеного населеного пункту сприяли швидкому розповсюдженню полум’я дерев’яними будівлями. Кріс того, найближча водойма для заправки машини знаходилась на відстані 3-х км від місця події. Упродовж всього процесу гасіння фахівцям ДСНС довелося здійснити туди три виїзди на заправку водою.

Пожежу ліквідовано о 22:40. Рятувальникам вдалося врятувати хлів, на який також поширився вогонь. Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.

Управління ДСНС України у Житомирській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: