У житомирській ЗОШ №20 відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям. ФОТОРЕПОРТАЖ

СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

Відтепер спортивне життя ЗОШ №20 буде більш різноманітним та насиченим. Сьогодні на території навчального закладу відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. Вартість зазначеного проєкту — 1 млн 494 тис грн, а кошти на капітальний ремонт футбольного майданчика були виділені з бюджету громади. Суттєву допомогу в його оновленні надав депутат міської ради Олександр Ракович.

«Хочемо, щоб кожна школа мала такий майданчик.За останні п’ять років ми зробили великий крок у розвитку інфраструктури освітніх закладів задля залучень наших дітей до масових занять спорту. Такі майданчики є у ЗОШ №8, 17 та інших. Плануємо і надалі будувати такі важливі об’єкти», — каже заступниця міського голови Марія Місюрова.

Дирекція закладу подякувала всім причетним до гарної події, а діти з радістю віддячили гостям за нові можливості для занять спортом та підтримки здорового способу життя.

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: