У Житомирському РВ АМУ вивчали інструменти економічного розвитку громади

У Житомирському регіональному відділенні АМУ пройшов онлайн-практикум із застосуванням законодавства на тему: «Інструменти економічного розвитку громади». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінках Житомирського РВ АМУ та «ПУЛЬС:Децентралізаційний марафон».

В онлайн-заході взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування Коростенської, Ємільчинської, Курненської, Пулинської, Швайківської, Новоград-Волинської, Овруцької, Житомирської, Радомишльської, Городницької, Новогуйвинської, Коростишівської, Баранівської громад.

Модератор заходу Жанна Соловйова поінформувала слухачів про грантові та експертні можливості для місцевого економічного розвитку, пропозиції та конкурси для громад, ознайомили учасників практикуму із нормативно-правовими документами, які регулюють роботу фондів фінансування інфраструктурних та інвестиційних проектів, порядками надання коштів та написання проектних заявок.

На конкретних прикладах проектної діяльності та співпраці громадських організацій з органами місцевого самоврядування Житомирщини учасники проаналізували типові помилки та специфіку оцінювання поданих проектів та ознайомилися із кращими практиками використання ОМС інструментів підтримки малого і середнього бізнесу на місцевому рівні.

Також під час онлайн-заходу модератор відповідала на питання, що цікавили представників громад, та надавала слово для виступу учасникам заходу.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: