У Краматорську діти-сироти отримали ключі від квартир

Сертифікати та ключі від 15 квартир вручив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа сьогодні у Краматорську.

Очільник області зазначив, що завдяки спільним зусиллям облдержадміністрації, міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад з’явилася можливість здійснити мрії про власне житло для дітей, які залишилися без піклування, батьківського тепла та опіки.  

Квартири дітям-сиротам були придбані на умовах співфінансування 50 на 50 за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету та бюджетів міст, районів, ОТГ в рамках виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки».

Своє житло отримали діти-сироти з  Бахмутської та Лиманської об’єднаних територіальних громад, Мар’їнського та Слов’янського районів. 

Також багатодітним сім’ям були вручені ключі від двох будинків у Волноваському та Ясинуватському районах. 

Багатодітна родина з Мар’їнського району отримала ключі від восьмимісного автомобіля Hyundai. Ще один автомобіль – спеціалізований  Fiat Ducato для перевезення осіб з обмеженими можливостями — вручено Волноваському районному центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: