У Краматорську відбувся Фінальний етап етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край»

Фінальний етап та урочисте нагородження учасників і переможців етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край» відбулися у Краматорську 27 серпня.

У регіональному етнокраєзнавчому фестивалі «Люби і знай свій рідний край» взяли участь понад 300 учасників із різних населених пунктів Донеччини. Вони змагались в інтернет-конкурсі екологічних мікропроєктів для дітей з подальшою візуалізацією творчих робіт та в конкурсі екологічних проєктів серед молоді (індивідуальні та командні).

Учасники представили проєкти за такими напрямами: етнокраєзнавчі, етнографічні, екокраєзнавчі, еколого-просвітницькі, екологічно-прикладні. На виставці екопоробок з вторинної сировини, які підготували педагоги та учні закладів освіти області, експозиції вражали оригінальністю, різноплановістю та змістовністю.

Поведений захід сприяв популяризації екологічної просвіти в регіоні, а також підвищенню обізнаності молоді щодо можливостей використання вторинної сировини.

Фестиваль проведено у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: