У Кременчуці ледь не стався вибух газопровідної труби

Крадії металу спричинили витік газу на колишньому цегельному заводі у Кременчуці. Дана ситуація могла спричинити вибух, повідомляють у «Кременчукгаз».

Невідомі намагалися викрасти масивну засувку. Обхідниці ПрАТ «Кременчукгаз» 6 травня 2021 року близько 9:00 виявили сильний витік газу поблизу приватного сектору на вул. Соломії Крушельницької.

Вони почули свист і шипіння, у колодязі біля металевої засувки працівниці побачили надпил болгаркою на самій трубі. Інформацію доповіли майстру. На місце події виїхало начальство підприємства.

Місце події охороняється. На трубопровід накладено бандаж. Протягом дня проведуть відновлення газопроводу.

На підприємстві зазначають, що коли територію заводу покинули, спроби викрадення металевих труб спостерігаються не вперше. Щоб демонтувати трубопровід та не зваблювати крадіїв металу, необхідно провести масштабні роботи з відключенням мікрорайону. Очікується, що їх проведуть цього року.

Дана ситуація загрожувала вибухом  та  загоранням, а відповідно несла й загрозу здоров’ю та життю людей.  Про будь-яку підозру щодо втручання в роботу газопроводу, кременчужан просять повідомляти на номер телефону — 104.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: