У Кременчуці підозрілі особи збирають кошти для дітей, яким вони не потрібні

Відома у Кременчуці волонтер Тетяна Ященко добре знається на зборів коштів на благодійність, декілька років допомагає Полтавському відділенню онкогематології та знає чи не усіх хворих діток в місті.

Пані Тетяна написала пост про підозрілі збори грошей молодими особами в палатках біля «Вікома» та в районі Водоканалу.

Вона викликала поліцію, але наряду не дочекалася. Говорить що приватні особи збирають кошти не на рахунок фонду й не для кременчуцьких дітей.

Збір проводиться для двох діток з такими діагнозами, як порок серця та вовча паща.

До того ж зі сторінок матерів дітей у Фейсбуці ніяких зборів не ведеться, немає постів про допомогу чи необхідні операції.

Ті, хто збирав гроші показали домовленість та довідку, що вони подали запит про проведення збору благодійних коштів. Надали чеки про переказ коштів, але печаток на коробках та актів передачі коштів немає у них.

«Не вірю, що гроші підуть дітям. Дивні хлопці і дівчата співають під музику. Дивно, що поліція ніяк не реагує. Прикро, що через таких людей, інші люди не будуть допомагати тим, кому дійсно потрібна допомога. Впевнена, що поліція не знає які документи повинні бути і як перевірити правдивість збору», — пише пані Тетяна.

Посилання на сторінки матерів дітей:

https://www.facebook.com/natalia.pisorenko.39

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023616644870

У коментарях городяни пишуть, що такі гастролери їздять по усім містам. Серед таких «волонтерів» та збирачів чимало шахраїв.

Олександр: «Вони дуже часто збирають і біля АТБ на іншій стороні і поліція проходе нічого не питає навіть як так і треба».

У пресслужбі поліції кажуть, що для перевірки батькам обов’язково потрібно звернутися з заявою. Адже питань багато: чи сторінки даних людей дійсні і чи вони взагалі знають про збір коштів? Чи зверталися до організацій про збір коштів.

Якщо ви побачили людину, що збирає кошти на лікування онкології, то зв’яжіться з Тетяною Ященко. Вона перевірить чи достовірні дані.

«Коли онкологія, можна зателефонувати мені, я дізнаюся чи є така дитина в Полтаві або Охматдиті і інституті раку. Бажано допомагати тим хто з Кременчука, так хоч трохи можна перевірити. Повинні бути виписки про лікування і де знаходиться дитина на лікуванні», — написала пані Тетяна.

Как защитится от мошенников, если собираете деньги на дорогостоящее лечение

Сегодня час потратила, на то, чтобы вызвать полицию и дождаться, но…. Не дождалась.
Две точки, ВИКОМ и ВОДОКАНАЛ.
Двое…

Опубліковано Татьяною Ященко Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: