У Кременчуці попередили про подальше зростання забрудненості повітря

Забруднення повітря

У Кременчуці завтра, 3 вересня, вночі та зранку, 4 вересня, очікується висока забрудненість атмосферного повітря (МУВЗ). Це пов’язано з приземними інверсіями, вітром східного напрямку та надзвичайною спекою, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, такий прогноз озвучила Лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) у Кременчуці Полтавського обласного центру з гідрометеорології. 

У найближчі дні очікується надзвичайно високий температурний режим, який наблизиться показників абсолютних значень у вересні. Припускають, що у Кременчуці можливе подальше зростання забруднення повітря за умови зберігання МУВЗ. 

Попередження про це отримали всі підприємства міста, щоб вони могли вжити необхідних заходів. А саме – регулювати викиди забруднюючих речовин відповідно до першого режиму роботи у період несприятливих метеорологічних умов. 

Самих кременчужан закликають не використовувати власний автотранспорт з двигунами внутрішнього згоряння. Хоча б, у цей період.  

Раніше, видання 05366 писало: «Чорний дим та відходи під ногами: крюківчани страждають від підприємства, що знаходиться біля дитсадка».  

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: