У Кременчуці пройде фестиваль голубів «Голуб — птах миру і єднання»

До Дня міста відбудеться фестиваль голубів та декоративних тварин під назвою «Голуб — птах миру і єднання». Як і в минулі роки захід пройде на бульварі Пушкіна. Цьогоріч дата фестивалю — 26 вересня.

Захід пройде з дотриманням карантинних вимог: носіння маски, соціальна дистанція 1,5 метра.

Розпочнеться фестиваль з 7-ї до 13-ї години. А урочисте відкриття розпочнеться з 10-ї години. З 11:30 нагороджуватимуть переможців фестивалю.

Захід має свою історію та відбувається протягом останніх двадцяти років. На виставку привозять нові породи голубів: елітні, спортивні, поштові.

У Кременчуці Андрій Ізюмов вивів нові породи голубів — Кременчуцький та Крюківський, їх називають ізюмськими.

До того ж Крюківські білі голуби виглядають дуже естетично, їх ще називають панськими. Зображення породи є на марках та конвертах. До 440-річчя Кременчука випустили 200 золотих медалей із зображенням голубів.

А цінували їх за те, що поверталися додому з відстані 100 км. До Другої Світової війни голуби з Кременчука коштували як корова чи кінь. А у війну їх ховали в плавнях, щоб не постріляли німці.

Але розмножувати цю декоративну породу важко, вони багато хворіють та помирають й через будову клюва погано годують пташенят. Тому розводять їх лище досвідчені селекціонери.

За кордоном вони високо цінуються й входять до категорії елітних порід.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: